Koncert dla Maciusia

Zespół muzyczny ELIXIR, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, Gmina Kobylin oraz Justyna i Dawid Wielebińscy w dniu 29 marca organizują Koncert Charytatywny "ELIXIR dla Maciusia".  Impreza odbędzie się w sali widowiskowej przy ulicy Strzeleckiej w Kobylinie. Początek o godzinie 15.30.

W trakcie koncertu będziemy zbierać środki finansowe na leczenie Macieja Wielebińskiego z Kobylina. Od czerwca 2014 roku chłopiec choruje na nowotwór neuroblastoma. Maciuś leczony jest w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantacji Pediatrycznej Akademii Medycznej w Poznaniu. Przeszedł już cykl ośmiu chemioterapii, autoprzeszczep szpiku kostnego. Wkrótce czeka go radioterapia.

Maciuś potrzebuje środków finansowych na leczenie, na pokrycie zakupu lekarstw, środków pielęgnacyjnych, świadczeń medycznych oraz ewentualnej, bardzo drogiej 6-mięsięcznej terapii, która nie jest refundowana.

Podczac koncertu będą też licytacje atrakcyjnych gadżetów. Naszą akcję wsparło już wiele firm z terenu powiatu i nie tylko. Wsparcia udzielili nam także Robert Janowski oraz Lions Club Krotoszyn, który od półtora roku dofinansowuje lekcje śpiewu jednej z wokalistek ELIXIRU. O bezpieczeństwo w trakcie imprezy zadba OSP w Smolicach.