Dzień Dziecka z „Lions Club Krotoszyn”

W sobotę 4 czerwca 2016 r. na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie odbył się Dzień Dziecka przygotowany przez Lions Club Krotoszyn, w którym wzięły udział dzieci ze szkół specjalnych, integracyjnych i ośrodków szkolono-wychowawczych z powiatu krotoszyńskiego. Do udziału w Dniu Dziecka zostało zaproszonych ok. 100 dzieci z Krotoszyna i okolic. Dzięki wydatnej pomocy Fundacji Dino „Najbliżej Ciebie”krotoszyńscy Lioni mogli sprawić dzieciom radość.
Na dzieci czekała moc atrakcji m.in. konkurencje sportowo-rekreacyjne,
w których dzieci bardzo chętnie brały udział. W ten słoneczny, sobotni dzień odbył się również pokaz sprzętu specjalistycznego, który obsługiwali strażacy
z Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wielkopolskim. Młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim czynnie włączyła się
w przeprowadzenie Dnia Dziecka, pomagając przygotować oprawę muzyczną.
Dzieci otrzymały słodycze, lody, grochówkę, kiełbaski z grilla, napoje i atrakcyjne nagrody za udział w konkurencjach sprawnościowych i występach, artystycznych.
Lions Club Krotoszyn serdecznie dziękuje Fundacji Dino „Najbliżej Ciebie” za przekazanie nagród rzeczowych, słodyczy i artykułów spożywczych na organizację Dnia Dziecka.

Jacek Zawodny
Fot. Marta Nowak