Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » zaproszenia » ZŁOTA NIEDZIELA '2014

ZŁOTA NIEDZIELA '2014

Jak co roku, od ponad 20 lat, krotoszyńscy Lioni z całymi rodzinami spotykają się w grudniowy weekend na krotoszyńskim Rynku, aby przeprowadzić jarmark bożonarodzeniowy.

13 i 14 grudnia 2014 r. na mieszkańców powiatu krotoszyńskiego będą czekały liczne atrakcje m.in.: występy artystyczne dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie, Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie, No Name Kids i No Name Joy z Koźmina Wielkopolskiego, Zespołu Muzycznego działającego przy Farze Koźmińskiej i młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J.Marcińca w Koźminie Wielkopolskim; stoiska handlowe z gastronomią (gulasz z dziczyzny, grochówka, grill, domowe ciasto), ozdoby świąteczne ręcznie robione, jemioła, choinki, świeczki, loteria fantowa i prezentacja samochodów.

W obecnej kadencji 2014/2015 naszym projektem głównym, na jaki przeznaczymy dochód z jarmarku bożonarodzeniowego "Złota Niedziela", będzie po raz trzeci sfinansowanie kolonii dla dzieci o trudnej sytuacji materialnej i z rodzin zastępczych z terenu powiatu krotoszyńskiego.

Jacek Zawodny
LC Krotoszyn
www.krotoszyn.lions.org.pl