Na Konwencji Okregu w Krakowie

W sobotę 14.11.2015 roku członkowie Lions Club Krotoszyn: Piotr Janiak, Jan Pulchny, Zbigniew Romała oraz Piotr Bochyński, wzięli udział w obradach Nadzwyczajnej Konwencji Okręgu 121 Polska klubów Lions. Konwencja, w której uczestniczyli Lioni z całej Polski, odbyła się w Sali Posiedzeń Rady Miejskiej w Krakowie. W trakcie konwencji, oprócz udzielenia absolutorium władzom Okręgu 121 w kadencji 2014/2015 omówiono również najważniejsze zadania i projekty, jakie stoją przed klubami Lions. Była to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy klubami oraz zacieśnienia współpracy. Członkowie LC Krotoszyn mieli również możliwość spotkania z Gubernatorem Okręgu 121, Zdzisławem Ryszkowskim z LC Osztyn.

Członkowie Lions Club Krotoszyn z Gubernatorem Okręgu 121 Polska, Zdzisławem Ryszkowskim (w środku).

Tekst: Piotr Bochyński, foto: Jan Pulchny