Wsparcie dla szpitala w Krotoszynie

Szanowni Państwo,

ze względu na obecne występowanie pandemii Covid-19 musimy się zastosować do zaleceń epidemicznych. Przez to Lions Klub Krotoszyn nie może organizować naszych imprez, podczas których wspieracie nas w działalności charytatywnej. Pomimo tego czujemy obowiązek pomocy i zdecydowaliśmy o wsparciu Szpitala Powiatowego w Krotoszynie w walce z epidemią ze środków, które wcześniej nam powierzyliście.
Do tej pory, w porozumieniu z działem zaopatrzenia Szpitala, zakupiliśmy 150 litrów płynów dezynfekcyjnych do skóry i odkażania powierzchni za 3.000 zł oraz przekazaliśmy 4.000 zł na zakup 2.000 sztuk atestowanych masek ochronnych dla personelu medycznego.

Przy finansowym wsparciu Okręgu 121 Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów Lions zakupiliśmy dla Szpitala termometry do pomiaru ciepłoty ciała na odległość za 1.700 zł. Ponadto jesteśmy w trakcie zakupu 100 sztuk koszulek pod odzież ochronną dla personelu medycznego za 2.000 zł. Nadal planujemy pomoc szpitalowi w walce z Covid-19 na terenie naszego powiatu.

Z wiadomych jednak względów nie możemy prowadzić naszej działalności w dotychczasowej formie poprzez organizację różnych imprez, dlatego nie przestaniemy Państwa prosić o wsparcie finansowe. Jak zawsze - za 100% przekazanych środków zostanie zakupiony najbardziej potrzebny sprzęt, który przekażemy Szpitalowi.

Życzę zdrowia i pozdrawiam w imieniu członków Lions Club Krotoszyn

Robert Jagła